A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Ti Pse


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Plot Rini Plot Dashuri"


shiko shiko shiko mendime me harro
vetem vetem per mu mos qaj
vetem vetem ti me mbaj
shiko shiko shiko mendime me harro
se ti tash ke nje tjeter shko
shiko shiko shiko vetem lotin mos ta shoh
tik tak tak tak tak zemer zemer rri rehat
shiko shiko shiko vetem ne ender me kujto se kam pa un lotin se kom pa un joo

ti pse ti pse ti
me genjen me lotet e tua oo
ti pse ti pse ti
i thuaj dikujt tjeter te dua 4x


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018