A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Je Për Mua, Jam Për Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Moj E Mira E Diaspores"


Tash kendoj per dashuri,kendoj!
Tash kendoj une kur te kam.
Vjet fillova perseri,me ty
Plot me jete i mbushur jam.

Jeta ime me buzeqesh tash,o shpirt,
Zemra m'gezohet pa kufi.
Pse te dua dhe kendoj une,jetoj!
Per ty lind kjo melodi.

Sikur mos te ishe,s'di cka do te beja,
Kjo kenge s'do te lindte,
Une s'do ta kendoja!

Refreni (2x):
Kendoj kete refren,
E kendoj nga lumturia
Zemren ma bulshet
E ma mban veq dashuria.

Me ty gjer ne fund
Fund s'do te kete per ne te dy
Se ti je per mua
E une jam per ty.


Ky tekst u dërgua nga Valee
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018