A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Xhan Moj Xhan


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Plot Rini Plot Dashuri"


2 here
iken netet shpejt
vitet nuk i shoh
perqafimi yt shpirtin mua thelle ma ngron
duart kur i shtrin
ti me qendron pran
me buzeqesh me mer pa e then moj asnje fjal
un te dua vetem ty shpirt
jo mos thuaj nuk e di
mos kerko te jemi gjithe
xhan xhan moj xhan
as nje hap nuk e bej pa ty
as nje dit nuk qilet pa ty
as nje diell nuk lind pa ty
xhan xhan moj xhan
as nje fjal se flas pa ty
as nje val s'trazohet pa ty
as nje rrug nuk ecet pa ty
xhan xhan moj xhan.


Ky tekst u dërgua nga Fatlind
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018