A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Ti Më Ke Harru


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Po Me Leshon Takati"


U riktheve prap tek unë
e harrova të djeshmen
Më mashtruan syt e tu
gjete zgjedhjen e ndershme
U gabova pse nuk besova
njësoj edhe ti si t'gjitha je
Hiqesh me mua thua të dua
thua se e imja je

Zemër zemër ti më ke harru
kam veq lotin smund të jap më shum
Zemër zemër asnjëher smë the
e un e di ,ti shum mir kush je.(2x)

U gabova pse nuk besova
njesoj edhe ti si t'gjitha je
Hiqesh me mua thua të dua
thua se e imja je.

Zemër zemër ti më ke harru
kam veq lotin smund të jap më shum
Zemër zemër asnjëher smë the
e un e di ,ti shum mir kush je.(3x)


Ky tekst u dërgua nga Arta'sss
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018