A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Dashuri Pa Perspektiv


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Po Me Leshon Takati"


nhall te madh me ty kam ra
nuk di qka te bej
grindemi shpesh
nuk po merem vesh

kur jam larg ti mthret
e kur vi bertet
vall kjo dashnia jon
kadal perfundon

ajo i bjen pishman
e un i njejti jam
duroj se skam ku shkoj
se shum e dashuroj

karakteri na ndryshon
horoskopi skonvenon
dashuri pa perspektiv
ne po behemi naiv

sa her qe du te tbej surpriz
qoroditesh krejt
me akuzon
te tjetra ment i qon

i them vetes mori fund dashuria jon
por prap sa te shoh e di qe me do

ajo i bjen pishman
e un i njejti jam
duroj se skam ku shkoj
se shum e dashuroj

karakteri na ndryshon
horoskopi skonvenon
dashuri pa perspektiv
ne po behemi naiv


Ky tekst u dërgua nga Dafina   Kekka
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018