A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Moj E Mira E Diaspores"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti" kënduar nga Sabri Fejzullahu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sabri Fejzullahu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Drilond - Ti

Nuk po ma nin
perty qa po thojn
baby hiq nuk o tu ma ni
nuk po ma nin
veq me tpas jom ka du
sen tjeter sjom tu menu
se ti mke bo mu tranu
se e din ti un qa du

baby pse po ma rrit
menjen menjen menjen
menjen menjen menjen

Fuck it tjert qa flasin
kur na shohin plasin
endrojn nto se kan rastin
lej let folin ritja bassin

Du met nxan du met bo 1
mos u bo kishe nuk don
bang bang kurr e thiri ntelefon
007 james bond yeah

se ajo oo ka donn, ajo o ka don
sonte osht me mu, sonte osht me mu
osht veq me mu,
veq osht ka don, veq osht ka don
veq osht ka don, veq osht ka don
yeah yeah yeah pussy

Qyre sa e mire aaaaa
amo syt n'mu veq n'mu veq n'mu
kqyri kta tjert bre
spo i dajn hiq syt osht kam smun
se pi lun krejt tjert
ata po dojn me tpas
ata ty smunen met pas
se je super super super high klas

je droga jeme mxhall
mu ma jep belesh ma jep fal
kurr ju teket kerkush sun e nal
pi jepi drift maces qata pe shti mu kall
qajo pe shtin me ardh
ju ka bo ocean seni un ja nali valt
u bo shum lit veni, edhe qe osht dark
prekum aty ku o veni baby nese don mem xhall

je krejt tjeter rac si me kon latina
baby am ma shum une kurr nuk ngina
girl u understood come bust it for me yah

je krejt tjeter rac si me kon latina
baby am ma shum une kurr nuk ngina
girl u understood come bust it for me yah

Tracks Band - Ti

I vetmuar sonte ty po te shkruaj
jam i penduar ndaj me thuaj
te fala per ate qe bere ndaj eja rikthehu
neper cepa rrugesh vazhdoj eci i dehur

REF.:
ti si kuptove asnjehere lotet e mia
se kuptove kurre se ceshte dashuria
nuk e mendoje se un ty te doja
ti se meritoje te lendoja

Vazhdoj te vuaj dhe pse nuk ta them
nuk te thashe te dua e kjo me ngeli peng
nese ne jete do me jepej nje mundesi
do te doja shum te kthehesha tek ti

REF.:
ti si kuptove asnjehere lotet e mia
se kuptove kurre se ceshte dashuria
nuk e mendoje se un ty te doja
ti se meritoje te lendoja

Kida - Ti

U bo ni kohë që mo s'jem ka folim
Jena kon film po u ndrru roli
Kom ni që me tjetrën je tu i bo ti
Sene t'njejta që mu mi ke fol ti
S'di pse fjalve tua ju besova
Ke bo shum gabime u dëshprova
Shumë e ranë për mu çka kalova
Masi që ti ike ndryshoj bota

Ke ardh pa prit
Pa prit ke ikë
Senet që vijnë shpejt
Shpejt kanë me ikë
Ke ardh pa prit
Pa prit ke ikë
Senet që vijnë shpejt
Shpejt kanë me ikë

Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë
Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë

[Refreni x4]
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena

Fati s'ke n'dur tona
Ça ke dashtë me bo me mu
Forën tone oops e kuptova
E un që t'besova
Si shpërblim që t'dashta
Prej teje, unë se kom prit, u lëndova
Ti ke tradhtu, me tjetrën ke shku
Po e di që ty s'ta bon zemra
Ki me kujtu, ki me kujtu
Diçka qe u zhduk so mo mrena

Ke ardh pa prit
Pa prit ke ikë
Senet që vijnë shpejt
Shpejt kanë me ikë
Ke ardh pa prit
Pa prit ke ikë
Senet që vijnë shpejt
Shpejt kanë me ikë

Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë
Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë

[Refreni x2]
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena

[Bridge x2]
Nuk ki me m'harru
Nuk ki me m'harru
E sheh me kohën
Besoj e ke kuptu
Besoj e ke kuptu
Kush e ndrron lojën

[Refreni x2]
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018