A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Per Ty Kendova


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Moj E Mira E Diaspores"


Ti e lumtur e une vet,
keshtu qenka shkru
ne kete bote asgje sme mbet
por duhet me jetu
vetem dhembje e trishtim
sikur jam mesu jo jo s`dua lumturi
jo asgje une nuk du,

-nuk ka mjek as magjistar te me sheroj shpirin e vrar kjo semundje ska sherim shume po vuan shpirti im- (2X)

sikur koha te kthehej prap
ti do te ishe me mu
mirpo vitet shkojn me vrap
spo muj me te harru

vetem dhembje e trishtim sikur jam mesu jo jo s`dua lumturi jo asgje une nuk du,
-nuk ka mjek as magjistar te me sheroj shpirin e vrar kjo semundje ska sherim shume po vuan shpirti im-(2X)


Ky tekst u dërgua nga Tesa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018