A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Valltarja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Plot Rini Plot Dashuri"


eh nise vallen nise moj valltare zgjove ne mua nje ndjenj djaloshare me fustanin qe valon bukurin nates ja shton ti na i ndeze 1000 zjarre moj valltare me fustanin qe valon bukurin nates ja shton ti na i ndeze 1000 zjarre moj valltare
eh nise vallen nise moj valltare se kjo natë nuk paguhet me pare ti me flok fije fije e me shtatin si selvije je sorkadhe lozonjare moj valltare ti me flok fije fije e me shtatin si selvije je sorkadhe lozonjare moj valltare

(ref) me kte valle ti e ngjalle ngjalle nje deshir hyjnore nje deshir qe kam sa vjet veq vjen 1 her ne jetë me ty vallen ta vallzoj e ta di se po jetoj me ty vallen ta vallzoj e ta di se po jetoj

eh nise vallen nise moj valltare se kjo nate nuk paguhet me pare ti me flok fije fije e me shtatin si sejvije je sorksdhe lozonjare moj valltare ti me flok fije fije e me shtatin si selvije se sorkadhe lozonjare moj valltare

(ref) me kte valle ti e ngjalle ngjalle nje deshir hyjnore nje deshir qe kam sa vjet veq vjen nje her ne jetë me ty vallen ta vallzoj e ta di se po jetoj me ty vallen ta vallzoj e ta di se po jetoj

(ref) me kte valle ti e ngjalle ngjalle nje deshtir hyjnore nje deshir qe kam sa vjet veq vjen nje her ne jetë me ty vallen ta vallzoj e ta di se po jetoj me ty vallen ta vallzoj e ta di se po jetoj
me ty vallen ta vallzoj e ta di se po jetoj me ty vallen ta vallzoj e ta di se po jetoj me ty vallen ta vallzoj e ta di se po jetoj


Ky tekst u dërgua nga  blerina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018