A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Adea


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2012

2012-07-12T19:46:00

u linda e u rrita ne trojet e mija jo i lir me te drejtat e mija
pa kushtetuten time
disa dit kezimi kisha ne zemren timi qe nuk mund ti shprejsha lirshum ato ditet ishin te mijat

u thue zemra ime u lodha nga pritja e lirise me von u lendova shume me vdekjen e popullit tim
per liri e per vatan
per ne ne fund erdhi dita e pavarsise se ndar nga trojet e veta por jemi krenar qe jemi shqipetar
nuk isha e vetme me ket histori por ishin shum qe e dinin ket ket tragjedi.


Ky tekst u dërgua nga  erblina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018