A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabri Fejzullahu - Cile


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2012

2012-07-12T19:46:00

Këngë e albumit:

"Ma Ke Prish Gjumin E Nates"


po valon lengata kaleron veriu,
po kur vie nata ku rri une i ziu,
i ftohur ne femra pa zjarr e pa una
valen qe ka zemra nuk e mbulon buna,
kroi u shterrua loti vdiq ne sy
ma jep faqen mua behem mik me ty,
behem mik me ty,
kroi u shterrua ne sy
po vdes loti ma jep faqen mua
jemi miq qe moti, jemi miq qe moti. cile u mblu stina neser resh debore,
kur vajton lendina lutja ngrin ne dore,
kush tha shpirti fle si akull nme prit me thuaj kur me the mali beri drite, kroi u shterrua...


Ky tekst u dërgua nga flora
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018