A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sabri Fejzullahu & Sinan Vllasaliu - Nostalgjia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/10/2009

2009-10-09T15:16:35

Më Shumë Nga

Sinan Vllasaliu


Ku jan shtigjet e ardhmerise
ku jan brigjet e vetmis
ku jan endrrat e rinise
ka jan lotet e femirise

Ku i kam tingujt e gezimit
ku i kam plaget e hidherimit
ku jan lulet e amshimit
ku i kam dhembjet e pikellimit

Atje kam ni mall me zjarr
qe ne zemer me lendon
per atdhe ndikim bujar
ku dhe kenga po jehon

Me kengen e kurbetit

Per pranveren ne Prishtin

Kur thoja kthehu moj rini

Se do ta kemi Shqiperine

Prap moj zemer e dalltisur
nga nje vaseh me syte e zi
se soonte o shok
syte e mi jane qiell me shi


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018