A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabri Fejzullahu - Digju, Digju Shpirti Im


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/10/2009

2009-10-09T15:16:35

Ditet qe na kaluan mallin ma shtuan vash per ty oooh oooh,
vjeshta shirat mi solli ne mua mbolli dhembshuri oooh,ooh
vajtoj per ditet qe na kaluan si ne vegim digju digju shpirti im
ku mbet ditet ku mbet hareja e rinise
digju digju shpirti im..

I kendoj nje dashurie qe perendoi aahaa.aahaa
lot pikllimi si perua ne mua zgjoi ahaa ahaa

Ditet qe na kaluan mallin ma shtuan vash per ty oooh oooh,
vjeshta shirat mi solli ne mua mbolli dhembshuri oooh,ooh
vajtoj per ditet qe na kaluan si ne vegim digju digju shpirti im
ku mbet ditet ku mbet hareja e rinise
digju digju shpirti im..

I kendoj nje dashurie qe depertoj ahaa.ahaa
lot pikllimi si perua ne mua zgjoi ahaa ahaa


Ky tekst u dërgua nga Xhani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019