A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Këmbëzbathur Eja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Shërbtor I Këngës"


Moj drenushë
Nuk mundet askush
Të ndal fjaLë e hallkut
Fjalet i merr era
Ti mos ju beso.

Moj drenushë
Unë po digjem prush
Po të pres te parku
Ti mos u vono.

Nuk ka gëzof që ngrohë
Shpirtin tim te ftohët
Nuk ka shi që e lagë
Buzën time të etur

(2x)
Per inat dil moj në këtë natë
Lëshoj flokët
Këmbezbathur eja
Zbuloje pak
Shtratin tënd te gjatë

Le t`digjet dynjaja
Le t` behet hataja
Pse ta fshehim dashurinë
Nga njerzitë smirezi
Që të dashurojn nuk dinë.


Ky tekst u dërgua nga Granit's
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018