A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Krej I Ka Pa I Madhi Zot


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Plot Rini Plot Dashuri"


Kjo dynja ish hove-hove,
sa u ngrite... u rrezove
Vaj, kjo dynja ish hove-hove,
hajrin s’ja sheh, po mashtrove...

Dashurise nuk i besove,
me te mire se une kerkove
cka pate... nencmove,
vet pesove...

Refreni:

Krejt i ka pa, i ka pa i Madhi Zot
Ti qe qeshe sot, neser ke me qa
Krejt i ka pa, i ka pa i Madhi Zot
Borgjin qe more sot, neser...neser ti ke me la.

Kjo dynja ish rrema-rrema,
askujt nuk i shkon gjate me rrena
Kjo dynja ish rrema-rrema,
te lumtur jane veq kujt i qan zemra

Dashurise nuk i besove,
me te mire se une kerkove
cka pate... nencmove,
vet pesove...

Refreni (4 X:

Krejt i ka pa, i ka pa i Madhi Zot
Ti qe qeshe sot, neser ke me qa
Krejt i ka pa, i ka pa i Madhi Zot
Borgjin qe more sot, neser...neser ti ke me la.


Ky tekst u dërgua nga Vrion Shala
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018