A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Le Të Kujtohen Këngët E Mia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/1994

1994-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Sabri Fejzullahu"


Qe nga ajo dite qe shkove
jeten time gzimi e harroi
dhe ky shpirti im i vuajtur
kerge te gzuar me nuk kendoi

Gjithe thesarin e kesaj bote
do t,ia fale atij qe me tregon
se gezim as ti nuk gjete
se dhe ti une, jeten mallkon

Ende kame ne vete krenari
per njeqinde vjet vetmi
edhe force qe t'mos pranoje
kurr me s'do te dashurje

Le t'kujtohen kenget e mia
le t'kujtohet dashuria
le t'kujtohet vaji i imi
kur te zene o ty mallkimi
kur te zene o ty mallkimi

Gjithe thesarin e kesaj bote
do t,ia fale atij qe me tregon
se gezim as ti nuk gjete
se dhe ti une, jeten mallkon

Ende kame ne vete krenari
per njeqinde vjet vetmi
edhe force qe t'mos pranoje
kurr me s'do te dashurje

Le t'kujtohen kenget e mia
le t'kujtohet dashuria
le t'kujtohet vaji i imi
kur te zene o ty mallkimi
kur te zene o ty mallkimi

Le t'kujtohen kenget e mia
le t'kujtohet dashuria
le t'kujtohet vaji i imi
kur te zene o ty mallkimi
kur te zene o ty mallkimi


Ky tekst u dërgua nga arianitii
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018