A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabri Fejzullahu - Moj Rini


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/09/2013

2013-09-04T14:41:16

moj rini me kenge te pershendes ti dhe naten e kthen ne mengjes ane e mban botes une ti rash kun rini ma te bukur spash.
ti e nez zjarrin ne skenderaj ti e vnon flamurin ferizaj .
po ksaj nate kush ja dha hjeshin veq ti moj rini

reff:
une kendoj per ju rini hedhni valle le te digjet shamija .
ju me bëni veq ma te ri o gezim i kengeve te mia (2x)

moj rini me kenge te pershendes ti dhe naten e kthen ne megjes ane e mban botes une i rash kun rini ma te bukur spash.
Ti e ndez zjarrin Skenderaj
.Tie vnon flamurin Ferizaj .
Po ksaj nate kush ja dha hjeshin veq ti moj rini.

reff:
une kendoj per ju rini
hedhni vallle le te digjet shamija
ju me beni veq mate ri o gezim i kengeve te mia(2x)


Ky tekst u dërgua nga Fjolla
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018