A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Nuk Ti Puth Më Gjunjët


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Plot Rini Plot Dashuri"


Nuk ti puth me gjunjet,
qe per mua ishin motiv,
nuk ti prek me duart qe mbajten shpirtin tim,
nuk ti sho mo syt,
qe endrroja per qdo nat,
zemra ime me nuk rre ne ate shtrat

Ref:
Ne ate shtrat ku deti mbyti shpirtin tim,
ne ate shtrat ku fjala jote me genjen,
ne ate shtrat ku zhdukej qdo zemrim
hija ime hijen tende e gjen,
jo jo ti nuk je me ajo,
ajo qe dua un per gjithmon,
jo jo ti nuk je me ajoo,
me nuk me nje dhe nuk te njo,
me nuk me nje dhe un ty nuk te njo jooooo.


Ky tekst u dërgua nga Tonimontana
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018