A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabri Fejzullahu - Ose ... Ose


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/08/2015

2015-08-17T21:14:26

O me fytyrë o xhepat fryrë
sokrat urtak o derr i ndyrë,
o koken plot e barkun bosh
o koken bosh e barkun plot!

O në gomar o n'mercedes
o fort bujar e mbytun n'besë,
o në pushtet o nën pushtet
o nën kerbac o me kerbac!

Midis nuk ka as mund të ketë
mos u anko ke zgjedhur vet!
Midis nuk ka as mund të ketë
mos vajo kot, ne daç, ne daç!

Në një mjedis ku s'ka midis
po vetëm skaj, e ku haj haj,
e çdo i marrë ndihet i parë
e çdo urtak del qesharak!
Ti zgjithe vet fatin ne jetë
pastaj mallkimi ska far kuptimi

Midis nuk ka as mund të ketë
mos u anko ke zgjedhur vet!
Midis nuk ka as mund të ketë
mos vajo kot, ne daç, ne daç!


Ky tekst u dërgua nga  bzzzz
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018