A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Ndoshta Ti Mundesh Pa Mu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kafe Muhabet"


Prej momentit qe të lash
drit te bardhë me sy nuk pash,
udhetoj andej-kendej
qetesi më nuk po gjej
deri ne fyt i zhytun ne faj ,
dhimbjen skam me ke ta ndaj
ska njeri ne kte qytet
qe per ty sonte sme flet.

Ref:

Ndoshta ti mundesh pa mua
por un smuj pa t'pa me sy ,
qdo sekond te jetes sime
si nje shekull është pa ty.

I padrejt me ty kam qenë
jeta tani po ma kthen,
krejt gabimet ne kte bote
një nga një i vuaj sot
deri ne fyt i zhytun ne faj
dhimbjen skam me kë ta ndaj
ska njeri ne kte qytet
qe për ty sonte sme flet

Ref:

Ndoshta ti mundesh pa mua
por un smuj pa t'pa me sy ,
qdo sekond te jetes sime
si nje shekull është pa ty(3x)


Ky tekst u dërgua nga Fortess:aa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018