A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Ti Më The Njëherë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Çika E Ulpianës"


Ti me the njehere
Me the se qielli atje ku mbaron fillon
Une te thashe atehere se zemra ime
Fluturon fluturon kur dashuron

Buzet qe me zjarr dikuri i putha
Si ne mjegull sot me ngjajne
Syte e tu moj vashe sa shpejt i humba
Qeshin o apo qajne

Ref...x2
Do qeshin e do qajne dy syte e tua
Sa here qe ti do me kujtosh
Se ti e din shume mire sa fort te dua
Prandaj mos rri larg jo jo

Ti me fol tani une psheretimat
Lotet i ke neper shi
Ike ti me le veç me nje hije
Ku je ti ku je ti ah ku je ti

Buzet qe me zjarr dikuri i putha
Si ne mjegull sot me ngjajne
Syte e tu moj vashe sa shpejt i humba
Qeshin o apo qajne

Ref...x2
Do qeshin e do qajne dy syte e tua
Sa here qe ti do me kujtosh
Se ti e din shume mire sa fort te dua
Prandaj mos rri larg jo jo

...

Ref...x2
Do qeshin e do qajne dy syte e tua
Sa here qe ti do me kujtosh
Se ti e di shume mire sa fort te dua
Prandaj mos rri larg jo jo


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018