A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Kullerat E Prishtines


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kafe Muhabet"


sa organe sa me stile sa e bukur sa e mir për kullera ti je lind
mos më provoko me shikim
mos më ngacmo se asgjë për
mua sdi

ti nga unë kërkove qelsat e makinë më the të bëj një gjiro rrugve të prishtinë
zanzi part-takimin në gërmi shëtitje ne brezovic skijim e shum zbavitjeeee

REF:
prishtina le të shkruar kullera ka prodhuar për ty shpirt jam demodek kullera plot ke

pristina le të shkruar kullera ka prodhuar për ty shpirt jam demodek kullera pot tii keee 2X

pse moj qik me gjith këtë shtat më shikon smë le rehat
ik nga unë se sjam për tyy
djem të ri ka plot se unë pak kam hyrë në mod
shum kullera kemi sod

ti nga unë kërkove qelsat e makinë më the të bëj një gjiro rrugve të prishtinë
zanzi part-takimin në gërmi shëtitje ne brezovic skijim e shum zbavitjeeee

REF:
prishtina le të shkruar kullera ka prodhuar për ty shpirt jam demodek kullera plot ke

pristina le të shkruar kullera ka prodhuar për ty shpirt jam demodek kullera pot tii keee 6X


Ky tekst u dërgua nga Donika
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018