A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Ti Je Kosovare


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kafe Muhabet"


Te ka falur Perendia veq per mu
Leri nazet e degjom kur t'them te du
Hyri je ne dynja
Hyri e tjeter ska
Hyri ti po me ben me qa

ref:
Un e di je kosovare e merguar n'perendim
Un e di je kosovare se te ndjej ne shpirtin tim

Bukurin qe fal Kosova
ne shum vende e kerkova
Gjeta ktu ne perendim
E ti je nga vendi im:

Nga momenti kur te pash me kta dy sy
Ne kete vend te ftoft ska ksi bukuri
Hyri je ne dynja
Hyri e tjeter ska
Hyri ti po m'ben me qa

ref:2x
Un e di je kosovare e merguar n'perendim
Une di je kosovare se te ndjej ne shpirtin tim

Bukurin qe fal Kosova ne shum vende e kerkova
Gjeta ktu ne perendim
E ti je nga vendi im


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina   salijas
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018