A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabri Fejzullahu - Ben Sikur S'me Do


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/02/2012

2012-02-20T23:20:30

Nuk do jetë e thjeshtë për mua të të shoh në sy
Asnjëherë s'kam harruar sa te doja ty
Rastësisht ne u takuam ne fillimin tonë
rastësisht edhe sot vetëm ti ndryshon

REF:
Ej... Bën sikur s'më don
bën sikur s'më njeh
ditë e natë po vuaj unë
se nuk mund të kem
Ej... Bën sikur s'më don
bën sikur s'më njeh
unë e di çfarë ti mendon
sa herë që më sheh

Ti pa mua je mësuar, s'e ke të vështirë
u bën vite ke harruar djalin më të mirë
Rastësisht ne u takuam ne fillimin tonë
rastësisht edhe sot vetëm ti ndryshon

REF x3:
Ej... Bën sikur s'më don
bën sikur s'më njeh
ditë e natë po vuaj unë
se nuk mund të kem
Ej... Bën sikur s'më don
bën sikur s'më njeh
unë e di çfarë ti mendon
sa herë që më sheh


Ky tekst u dërgua nga  nessa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018