A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabri Fejzullahu - Nje Jete Te Re


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/03/2012

2012-03-13T19:00:09

Mblodha vellon tende
kisha frik se po e shkel
dridhesha i teri
qe po iken nga ne
a do ta di aj moj zemer
kur te smuresh qfar dot jap
a do te di me mir te te mbaaaaj

me Nenen te shikojm
sa e bukur je
jemi te trishtuar
se po iken ti nga ne
me vete tash ti merri
rrobat qe ua ndam ne
ti ndash me kalamajt qe dot vin ne jeeet

Nje jete te re
ti tash fillon pa ne
jeten ka me tjeter
ten agimin do ta sheh
agimet vujten sot
ti kte mos e harro
te lutem mbeshtillu
te lutem mos u ftoh

Ref:
Ti mos u ftoh
se per koh sjemi ne
fletoret i shikoj
emocionet i formoj
fotografite qe flasin
rritur si je ti
qeshte kjo gje qmendur fare
kukullat i shikoj qeshin
arushen tende qe mban ne gjuuuuuuum...

Un e nena te shikojm
sa e bukur je
jemi te trishtuar
se po iken tii nga ne
me vete tash ti merri
rrobat qe ua ndam ne
ti ndash me kalamajt qe dot vin ne jeeet

Nje jete te re
ti tash fillon pa ne
jeten ka me tjeter
ten agimin do ta sheh
agimet vujten sot
ti kte mos e harro
te lutem mbeshtillu
te lutem mos u ftoh

Ref:
Ti mos u ftoh
se per koh sjemi ne
fletoret i shikoj
emocionet i formoj
fotografite qe flasin
rritur si je ti
qeshte kjo gje qmendur fare
kukullat i shikoj qeshin
arushen tende qe mban ne gjuuuuuuum...

Nje jete te re
ti tash fillon pa ne
jeten ka me tjeter
ten agimin do ta sheh
agimet vujten sot
ti kte mos e harro
te lutem mbeshtillu
te lutem mos u ftoh

Jaaaa la la la ja na na naaa
ja na na naa naaaa

jaaa la la la ja na na naaa
ja na na naa naaaa


Ky tekst u dërgua nga Blerina Kqiku
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018