A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabri Fejzullahu, Leonora Poloska, Florin Kelmendi & Valentina Saraqini - Sa Lezet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/03/2012

2012-03-13T19:00:09

Më Shumë Nga

Leonora Poloska

Më Shumë Nga

Florin KelmendiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Lezet" kënduar nga Sabri Fejzullahu, Leonora Poloska, Florin Kelmendi & Valentina Saraqini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Mziu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Krejt çka kam për ty i jap
veç ti t'kthehesh te un prap (2x)
smduhet gja as pasunija
du tëm kthehet dashunija (2x)

Sa lezet me ty me nejt
se pa ty pom dalin ment (2x)
sa lezet asht met dasht ty
bor e akull i kisha shkri (2x)

Sa lezet me ty me nejt
harron vujtjet i harron krejt (2x)
harron lodhje e mërzi
bor e akull mundesh mej shkri (2x)

Krejt çka kam për ty i jap
veç ti t'kthehesh te un prap (2x)
smduhet gja as pasunija
du tëm kthehet dashunija (2x)Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018