A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - As Me Ligj As Me Kanun


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  45

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:32:35

Këngë e albumit:

"Hitet Me Te Mira"

Këngë e albumit:

"Ku Je Me Kend Je"


Zoti zemrat kur i bashkon
Se di ligji qka kerkon
Kur ne jet duhen dy vet
Pse me pyet njeriun e tret

A ndalohet a lejohet
Zemra ligjin nuk e pyet
Ske ku shkon jo ske ku ik
O une te dua edhe pik

O as me ligj e as me kanun
Jo Jo sdo te ndahesh o ti nga une
Jo jo as me ligj e as me kanun
jo jo sdo te ndahesh o ti nga une

Ti je lule plot me ves
Por nje therre kemi n'mes
kur e kem tnjejten arome
pse kjo therr na n'dan gjithmone

A ndalohet a lejohet
Zemra ligjin nuk e pyet
Ske ku shkon jo ske ku ik
O une te dua edhe pik

O as me ligj e as me kanun
Jo Jo sdo te ndahesh o ti nga une
Jo jo as me ligj e as me kanun
jo jo sdo te ndahesh o ti nga une


Ky tekst u dërgua nga  Princess01
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018