A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabri Fejzullahu - I Pa Drejte


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/07/2012

2012-07-06T16:05:24

Këngë e albumit:

"Ku Je Me Kend Je"


Nuk e di si paske mujt
Prej meje fshehtsin me rujt
Pse sma the kurr te verteten
Se mua mke dasht gjith jeten
E kuptova me ne fund
Se ne zemer me ke pas
A sikur ta kisha dit asgje ne jete Skisha dasht

E pa drejt e pa drejt
U tregove ne ket jet
E padrejt ti paske qen
Si je fsheh prej zemres tem
Cilin rrug ta zgjedhim tasht
Une e ti qe sjemi bashk
Tani qe e di t'verteten
M'vrave mu e vrave veten

E pa drejt E pa drejt u tregove ne ket jet

M'thuaj zemer si ke mujt
Prej meje fshehtsine me rujt
Pse sma the kurr te verteten
Se mua m'ke dasht gjith jeten
E kuptova me ne fund
Se ne zemer me ke pas
Por sikur ta kisha dit
Asgje ne jet skisha dasht


Ky tekst u dërgua nga  Princess01
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018