A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sabri Fejzullahu & Vjollca Haxhiu - Ku Je Me Kend Je


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  116

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/07/2012

2012-07-06T16:05:24

Më Shumë Nga

Vjollca Haxhiu

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Ku Ma Ke"

Këngë e albumit:

"Hitet Me Te Mira"

Këngë e albumit:

"Ku Je Me Kend Je"


Prap ti sonte m'nervozon
Pse po del e ku po shkon
Prap i thua njejtat fjal
Ti pa mu nuk ki me dal

Ti se din ti se kupton
Qdo minute me mungon
Kush nuk t'don nuk gjelozon
E kush t'don kurr nuk t'lshon

Ku je me kon je
Gjelozin ne shpirt e ke
Ku je me kon je
Met besu nuk je
Ku je me kon je
Gjelozin ne shpirt e ke
Kush besoj shum n'ket jet
Esht mashtru e keq esht djeg

Prap ti sonte m'nervozon
Pse po del e ku po shkon
Ah medet haj medet
Me ty mua qka mka gjet

Dashuria kur mungon gjelozia s'egziston
Ah medet o haj medet
Me pas t'miren nuk osht leht


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018