A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabri Fejzullahu - Ti Ti Embel Flet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2012

2012-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ku Je Me Kend Je"


Naten m'vrave
Diten qave
Cop cop zemren ma dave
Para syve shum te du
E pas shpines sosht per mu
E nese nje zemer me qesh e ke pa
Dije se nje tjeter e ke lan tuj qaj

Ti Ti ambel m'flet
Por zemrat I vret
Ti Ti zemer gur
Nuk me ke dasht kurr

Ti Ti ambel flet
Por zemrat I vret
Ti ti asgje sbjen
Sa her flet genjen

Ndryshe dukesh
Ndryshe je
Mos harro nje fund e ke
Para syve zemer t'qan
E pas shpines per ty sjam

E nese nje zemre jeten ja ke dhan
Dije se nje tjeter fajet e ke lan

Ti ti ambel mflet
Por zemrat i vret
Ti ti zemer gur
Nuk me ke dasht kurr

Ti ti ambel flet
Por zemrat i vret
Ti ti asgje sbjen
Sa her flet genjen


Ky tekst u dërgua nga  Princess01
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018