A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Sabri Fejzullahu - Dy Student


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2013

2013-07-19T14:36:17

Këngë e albumit:

"Sabri Fejzullahu & Shyhrete Behluli"

Këngë e albumit:

"Kendojne Bilbilat"

Këngë e albumit:

"E Jeta Shkon"


Nga provimi
nga provimi rash
se ty te pash
asni fjal
nga libri
sun e thash

kur te shoh
kur te shoh mesimet i harroj
vetem syt e tu
shum mir i lexoj

REF

2-student kur dashurohen
librat fare nuk kuptohen
kur eshte zemra diku tjeter
msimet jan veq shkronja nleter

2-student kur dashurohen
librat fare nuk kuptohen
kur eshte zemra diku tjeter
msimet jan veq shkronja nleter

Ska studime ska provime
u ndryshua jeta ime
le tbashkohen zemrat tona
per dashni sduhet diploma

Ska studime ska provime
u ndryshua jeta ime
le tbashkohen zemrat tona
per dashni sduhet diploma

Veq me zemer
veq me zemer koha matet
kur se shoh
sa shum ora me zgjatet

Eshte nje liber
eshte nje liber leximore
e mban titullin
zemren pse ti ma more

REF

2-student kur dashurohen
librat fare nuk kuptohen
kur eshte zemra diku tjeter
msimet jan veq shkronja nleter

2-student kur dashurohen
librat fare nuk kuptohen
kur eshte zemra diku tjeter
msimet jan veq shkronja nleter

Ska studime ska provime
u ndryshua jeta ime
le tbashkohen zemrat tona
per dashni sduhet diploma

Ska studime ska provime
u ndryshua jeta ime
le tbashkohen zemrat tona
per dashni sduhet diploma.

Ska studime ska provime
u ndryshua jeta ime
le tbashkohen zemrat tona
per dashni sduhet diploma

Ska studime ska provime
u ndryshua jeta ime
le tbashkohen zemrat tona
per dashni sduhet diploma...


Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018