A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabri Fejzullahu - Mos M' Gjuaj  (Feat. Vjollca Haxhiu, Baba Tarabuka & Mario Mc)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  88

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2013

2013-12-25T02:17:50

Featuring

Vjollca Haxhiu

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Fantazi"


Mario Mc:
Hey lady Hey sexy lady
Hey lady Hey sexy lady
I'm crazy
I'm crazy for you lady...

po me qmen zemer
zemer po me qmen
a po vjen me mua
sonte a po vjen
po ma len zemer po spo ma len
bac zio bosi mu po ma len

Vjollca Haxhiu:
mos me gjuj mos me gjuj
mos me gjuj mos me gjuj
se jam e mir

Mario Mc:
zemer po ma nin se
a rrezik un te dua ty zemer
edhe pik
ti mos u bej shum e veshtir
vjen qike bom ku ti shum e mir

Vjollca Haxhiu:
mos me gjuj mos me gjuj
mos me gjuj mos me gjuj
jam e veshtir

Sabri Fejzullahu:
zemra don me mplas
qfar uj ti ke pi
shpirti don
don me mdal a moj dashni

me ke hy ne gjak
deri ne damar
ah moj shejtane ti
sherrin ta kam pa

Mario Mc

gjaman jaman
gjaman jaman
hajde loqk ti gjan jaman jaman
hajde loqk ti gjan jaman jaman
hajde loqk ti gjan jaman jaman
hajde loqk ti gjan jaman jaman

Vjollca Haxhiu:
Mos me gjuj mos me gjuj

Mario Mc:
sa po du me net me ty
sa kam deshir

Vjollca Haxhiu:
Mos me gjuj mos me gjuj

Mario Mc:
hajde sonte rrina bashk
je shum e mir

Vjollca Haxhiu

mos me gjuj mos me gjuj

Mario Mc

hajde sonte dalem bashk
e amel sje

Vjollca Haxhiu:
mos me gjuj mos me gjuj

Mario Mc:
hajde loqka jem a po ta nin

Vjollca Haxhiu:
mos me gjuj mos me gjuj
mos me gjuj mos me gjuj
se jam e mir

Mario Mc:
po me qmen zemer
zemer po me qmen
a po vjen me mua
sonte a po vjen
po ma len zemer apo spo ma len
bac zio bosi mu po ma len

Vjollca Haxhiu:
mos me gjuj mos me gjuj
mos me gjuj mos me gjuj
jam e veshtir

Sabri Fejzullahu:

zemra don me mplas
qfar uj ti ke pi
shpirti don
don me mdal a moj dashni

me ke hy ne gjak
deri ne damar
ah moj shejtane ti
sherrin ta kam pa

zemra don me mplas
qfar uj ti ke pi
shpirti don
don me mdal a moj dashni

me ke hy ne gjak
deri ne damar
ah moj shejtane ti
sherrin ta kam pa

Vjollca Haxhiu:
mos me gjuj mos me gjuj


Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018