A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Sabri Fejzullahu & Shyhrete Behluli - Një Herë Gabova


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/12/2013

2013-12-11T18:59:00

Më Shumë Nga

Shyhrete Behluli

Muzika:

Alban Furtuna

Teksti:

Fatmir Muja

Këngë e albumit:

"Sabri Fejzullahu & Shyhrete Behluli"


Sabriu:
Mirmengjes t'pershendes
Nje lajm t'mir nga ti e pres
Pershendetjen s'ma pranon
As s'me fal,as s'me denon
Cdo gabim ka denim
E pranoj une fajin tim
Ti pendimin s'ma pranon
As s'me fal,as s'me denon.

Shyhretja:
Oh po m'i vrave andrrat e ksaj zemre
Ec ne rrugen tande,lem ne rrugen teme
Mos kerko me t'fal,e as me t'denu
Te mjaftojn gabimet qe mi ke ba mu.

REFRENI
Sabriu:
Nje here kam gabu.
Shyhretja:
Dy her m'ke lendu.
Sabriu:
Tri her falje t'kam kerku.
Shyhretja:
Prap gabon mos me t'denu.
Sabriu:
REFRENI
Nje her kam gabu.
Shyhretja:
Dy her m'ke lendu.
Sabriu:
Tri her falje t'kam kerku.
Bashk:
Se kem qare pa u pajtu.

Sabriu:
Ku ka falje,ka dashni
Ku ka vujtje,ka vetmi
Ti se ke zemren gur
Nje gabim mos me fal kurr
Cdo gabim,ka denim
E pranoj une fajin tim.
Ti pendimin s'ma pranon
As s'me fal,as s'me denon

Shyhretja:
Oh po mi vrave andrrat e ksaj jete
S'meriton me shum se nje pershendetje
Oh ti vetmin,aman vet e zgjodhe
Nese me ke dasht,pse shum me lendove?

REFRENI
Sabriu:
Nje her kam gabu.
Shyhretja:
Dy her m'ke lendu.
Sabriu:
Tri her falje t'kam kerku.
Shyhretja:
Prap gabon mos me t'denu.

Sabriu:
Nje her kam gabu.
Shyhretja:
Dy her m'ke lendu.
Sabriu:
Tri her falje t'kam kerku
Bashk:
se kem qare pa u pajtu!

Shyhretja:
Oh ti vetmin,aman vet e zgjodhe
Nese me ke dasht
Pse shum me lendove?

REFRENI
Sabriu:
Nje her kam gabu.
Shyhretja:
Dy her m'ke lendu.
Sabriu:
Tri her falje t'kam kerku.
Shyhretja:
Prap gabon,mos me te denu.

Sabriu:
Nje her kam gabu.
Shyhretja:
Dy her m'ke lendu.
Sabriu:
Tri her falje t'kam kerku.
Bashk:
Se kem qare pa u pajtu!


Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018