A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabri Fejzullahu - Nese Me Do


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2014

2014-12-10T14:02:36

Dashuria kur e vret nje zemer
Betohet se kurre s'ka me thirre ne emer
E zemra harron se po mbet
Perseri e pyet ku je

Ref...x2
Nese ti me don
Ne zemer do t'me kesh
Nese me urren
Ne mendje do te me gjesh

Kushedi sa here me u betu
Veç fjale mbesin se une prape te du
N'dashuri urrejtje ka me pase
Po une e ti prape do te jemi bashke

Ref...x2
Nese ti me don
Ne zemer do t'me kesh
Nese me urren
Ne mendje do te me gjesh

...

Ref...x2
Nese ti me don
Ne zemer do t'me kesh
Nese me urren
Ne mendje do te me gjesh


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018