A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Sabri Fejzullahu - Ndal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2015

2015-12-05T17:00:01

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Fatmir Muja

Këngë e albumit:

"Xhamat E Thyer"


N'faqe t'fundit të gazetës
jan ata qe u ndan prej jetës
Nëse kjo dashni mer fund
më mir tjem dhe un

Këmbët më spo me punojn
vetëm zemra po më ec
cdo nat vjen te shpija jote
qetësi pak qetsi me xhet

(x2)
Ndal perqafim t'rrejshëm mos fal
kjo dashni le t'mbetet gjaaall..

E pikelluar po buzqësh
ne prani te tjeter kujt
veq në ftyr gzimi tka mbet
me shpirt je tu vujt

as ty këmbët spo te mbajn
se zemrën e ke te un
per dashnit e vërteta
ndarja, ndarja nuk ësht fund

(x7)
Ndal perqafim t'rrejshem mos fal
kjo dashni le t'mbetet gjall..


Ky tekst u dërgua nga  shpetimtoshi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018