A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sabri Fejzullahu - Loje Pas Shpine


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/06/2016

2016-06-17T17:00:31

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Arsim Bunjaku

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"Xhamat E Thyer"
Në udhëkryq është e zemra ime
Mbet në rrugë me dy drejtime
M'thua shko, jo s'pranoj
M'thua rri, e si të qëndroj

Ref:
E ke lujt një lojë pas shpine
Vure zjarr zemrës sime
Duro zemër t'mos lëndohesh
Gjaku ngrihet kur tradhëtohesh

Në udhëkryq është e zemra ime
Mbet në rrugë me dy drejtime
N'jetën time, ke hy si gjemb
Me të lenë me çmend, me të hjek më dhemb

Ref:
E ke lujt një lojë pas shpine
Vure zjarr zemrës sime
Duro zemër t'mos lëndohesh
Gjaku ngrihet kur tradhëtohesh


Ky tekst u dërgua nga Ardit LimaniKartolina (1)

2017-11-14 14:40:46
e ke lujt një lojë pas shpine
vure zjarr zemrës sime
duro zemër t’mos lendohesh
gjaku ngrihet kur tradhëtohesh

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018