A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabri Fejzullahu - Ta Mbyllim Derën


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1998

1998-12-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 37-të në RTSH


Te kam sjellur shume trishtim
N'vend qe te falja dashuri
Me nget malli me verbim
E bota m'sjell vetmi e merzi
Eh bota m'sjell vetmi e merzi

Ta mbylla deren te lashe te me prisje
Ne heshtje me fale se me deshte shume
Dhe mu lute ngadal,pashe pranveren
Me lejo vetem te te shoh ne gjume

Me lejo vetem te te pershendes
Vetem falje te te kerkoj
Mekati vale n'shpirte te mos me mbes
As vetes me nuk i takoj,as vetes ma nuk i takoj

Ta mbylla deren te lashe te me prisje
Ne heshtje me fale se me deshte shume
Dhe mu lute ngadal,pashe pranveren
Me lejo vetem te te shoh ne gjum


Ky tekst u dërgua nga Bekim Fera
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018