A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sabri Fejzullahu - Tradhetar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/05/2017

2017-05-09T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Valter Beqo

Teksti:

2 Step

Video Produksioni:

Imagine Films


deshmitar me kan par tu hi ne gjynah
miqt e tu tkan tregu ty per mu
spo e du me veten kam gabu
me mir t kisha vdek
me madhja vetmi ne shpirt pa ty skam jet

REF.:
tradhetar une i miri tredhtar
do te vdes un i vetem e sa t'kem jeten
per ty do te jem duke qar
tradhetar une i vetem tradhtar
smund ta mbaj kjo zemer kte faj
une t'lendova ty shpirtin
t'lendova ty zemren me fal ti me fal 1x

me kan than se prej shpis ke dit
pa dal kam degju spo guxon ti mem fal
spo e du me veten kam gabu me mir
t kisha vdek me e madhja vetmi ne shpirt pa ty skam jet

REF.:
tradhetar une i miri tradhtar
do te vdes un i vetem e sa te kem jeten
per ty do te jem duke qar
tradhetar une i vetem tradhtar
smund ta mbaj kjo zemer kte faj
une t'lendova ty shpirtin
t'lendova ty zemren me fal ti me fal 2x


Ky tekst u dërgua nga FLONDRA MUSTAFAKartolina (1)

2017-11-14 14:39:52
une te lendova ty shpirtin te
lendova ty zemren me fal ti me fal

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018