A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sabri Fejzullahu - Ti 2017


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2017

2017-12-01T15:23:24

Muzika & Orkestrimi:

Valter Beqo

Teksti:

2 Step

Video Produksioni:

EMF Creative


Kam besu se vetem ti,
Jeton veq o ne fantazi,
Ai syni i zi,
Ajo buza si qershi,
Ma ka marre, zemren ma ka marre.

Ti ti, ti ti, zemer je mrekulli
Ti ti, ti ti, a e din se tkam dashni
Ti ti, ti ti, zemer je mrekulli
Ti ti, ti ti, a e din se tkam dashni.

Si nje trendafil,
Me mbushe me gezim,
Ti solle pranvere o ne shpirtin tim,
Ai syni i zi,
Ajo buza si qershi,
Ma ka marre, zemren ma ka marre.

Ti ti, ti ti, zemer je mrekulli
Ti ti, ti ti, a e din se tkam dashni
Ti ti, ti ti, zemer je mrekulli
Ti ti, ti ti, a e din se tkam dashni. (x3)


Ky tekst u dërgua nga Drilon
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018