A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sabri Fejzullahu - Shihemi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  21

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/12/2017

2017-12-24T13:17:20

Video Produksioni:

EMF Creative


[INTRO]
Qka ka mbet , qka ka mbet prej dashnis
Perveq lotëve e merzis
Pom vret ky mall
edhe pse jeten ti ma ke prish
met harru ska me mujt , sa tjem gjall

[REF]
Qka ka mbet , qka ka mbet prej dashnis
Perveq lotëve e merzis
Pom vret ky mall
edhe pse jeten ti ma ke prish
met harru ska me mujt , sa tjem gjall

[SABRI]
Unë po qaj , Unë po qaj
Jam pa faj , Jam pa faj
Në ket jet i fujtum jam
Se të du e nuk te kam
Shihemi , vjen nje dit kur s'shihemi
Diten e gjykimit do te shihemi te dy
Shihemi , atë dit do tshihemi
Se kurr nuk u knaqa
Prej kur mbeta unë pa ty
Kur u ndan rruget tona ne jet
Mbeta vet si i shkret
Ti je e tjeter kujt
Kur i tham fjalt e fundit me lot
Me mir unë tkisha vdek , mos me vujt
Unë po qaj , Unë po qaj
Jam pa faj , Jam pa faj
Në ket jet i fujtum jam
Se të du e nuk te kam

[OUTRO]
Shihemi , vjen nje dit kur s'shihemi
Diten e gjykimit do te shihemi te dy
Shihemi , atë dit do tshihemi
Se kurr nuk u knaqa
Prej kur mbeta unë pa ty
Se kurr nuk u knaqa
Prej kur mbeta unë pa ty


Ky tekst u dërgua nga  redii
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018