A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sabri Fejzullahu - Nuk Te Njoh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/01/2019

2019-01-11T21:14:56

Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Video Produksioni:

MProductionNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Nuk Te Njoh" kënduar nga Sabri Fejzullahu.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Nuk Te Njoh".
Videoklipi nga Sabri Fejzullahu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Avni Hadergjonaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

nuk te njoh nuk je ajo qe ishe nuk je mo
fjala qe ti thoje nuk mjafton
qe do jemi bashk ne pergjithmon
jo jo x2

o my gosh, im so in love
o my gosh im so in love
un krejt senet ty ti thash
kallxom ku jemi ku jemi na tash x2

me nuk me ndjen,
ckado qe kam ba per ty sja vlen
tash me shum se kurr ti me urren
koken kur me sheh nga pas e kthen, arsye s'ke x2

o my gosh im so in love
o my gosh im so in love
un krejt ty ti thash
kallxom ku jemi ku jemi na tash x4Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019