A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sajmir Misku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Sajmir Misku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. 2003-2016 vitet kur Sajmir filloi të nxjerrë dhe hite njëra pas tjetrës pasi dhe karriera tij muzikore eshte zhvilluar ne clubet e nates Amsterdam Club ku ka rreth 6 vjet qe kendon aty dhe neper dasma te cilat ka qen pjese e karrieres tij kryesisht këndonte muzikë popullore, argetuse dhe folklorike. Më datë 9 Gusht 2010, Eli Malaj & Sajmir Misku publikojnë videoklipin "Dashuria Eshte Mbret". Më datë 25 Tetor 2017, Xum Allushi & Sajmir Misku...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gadaf Elmazi (Dafi)

Pleurat Lajçi

Burim Mehmeti

Berat Demiri

Hevzi Kumanova

Alban Shehu

Gentian Gojani

Albboy

Bohemi

Eagleye (Kiameti)


Tags: Sajmir Misku, Saimir Misku

Krijo Një Kartolinë