A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sala Jashari
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 13 Shkurt 1999
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  157
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Sala Jashari është këngëtare e njohur. Ishte 5 vjeqare kur e realizoj kengen e pare te titulluar "Une mbaj emrin tend" e siq thote kenga ashtu edhe ndihet krenare qe mban emrin e gjyshes. Paraqitja e pare ne skene ka qene me shenimin e nates se zjarreve me 7 Mars ne Prekazin legjendar. Sipas Sales ndjenjat e saja ishin te papershkrueshme pasi qe u paraqit me kengen e saj te pare , edhe publiku e priti me nje duartrokitje te madhe dhe pasi qe degjuan kengen te gjithe u mahniten nga interpretimi i saj. Perveq koncerteve per femije, Sala mori pjese ne koncertin humanitar kushtuar femijeve me te meta fizike. Gjithashtu u tregua e talentuar edhe ne aktrim ku mori pjese ne serjali "Zogjt e luftes". Gjithashtu Sala esht ne shkollen e muzikes dhe eshte e dalluar si nje pianiste e talentuar .

Më datë 17 Tetor 2012, Rovena Stefa & Sala Jashari publikojnë videoklipin "Amaneti".

Më datë 28 Tetor 2012, Sala Jashari publikon videoklipin "Me Patina".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Mustaf  
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018