A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sala Jashari - Princesha E Babit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  40

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/08/2009

2009-08-05T13:37:45

babi im i dashur ekam nje kerkes
nje fustan te bardh dua qe t'ma blesh
ne ditelindjen tim e dua qe ta vesh dua te dukem si nje princesh
babi te lutmem ti me ndegjo kete deshire ti ma ploteso
REF{2}
si princesha balerin une sot dua te vallazoj neper skenat e gjith botes kengen time ta kendoj.
BABI IM I DASHUR E KAM NJE KERKES
NJE PIANO TE BUKUR DUA QE T'MA BLESH


Ky tekst u dërgua nga DafinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018