A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sala Jashari - Supertezja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/01/2009

2009-01-25T23:21:54

kam nje teze ka 50 vjet
nga nju jorku erdh sivjet
stilin krejt na e kish nderru
edhe shqipen e kish harru
qdo fjali nis me kritik
jeten plot metematik
thot asgje ktu s ka kuptim
vin kojshia pa termin
nipa e mbesa jan hutu
sa shum tezja paska nderru
asnje fjal me s´na e flet
I so so sorry ...I forget
REF{2}
supertezja supertezja o sa shpejt paska harru
se ne kosova para 5 vjetesh ne prishtin ajo ka rnu
supertezja supertezja sa shum malli e paska marr
ven bakllaves se prishtines na i mbush gjepat plot dollar


Ky tekst u dërgua nga DafinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018