A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sala Jashari - Flutrat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/03/2009

2009-03-31T01:49:02

doja dhe dua
flutrat mbi kodrin
ne shtepin time t'vin e t'rrin
doja dhe dua ti zbres nga qatia
e ti ul mbi librat e mia
doja dhe dua te ngjitem ne pem
tju ndreq bukur folen
doja dhe dua
sikur qdo femij te ju fal
gzim e dashuri
une e di o femije
pse rrin flutra mbi qati
heret ne mengjes
kur bie vesa
se ne shkoll perseri
bashke me shoqet
nje nga nje
i mbushem fletoret plote me pesa
ne e dim o femije pse rrin flutrat mbi qati
heret ne mengjes kur bie vesa
se ne shkoll perseri bashke me shoqet
nje nga nje i mbushem fletoret plot me pesa


Ky tekst u dërgua nga  argjiraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018