A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sala Jashari - Nenelokja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/06/2012

2012-06-30T14:03:18

Do te kendoi ty nënë loke
që u dhe bukë bijve t'ksaj toke.
Krise nje pushkë qysh natën e par
kur Jashart ne Prekaz ndeznin zjarr
2x:
eeERDH kjo dite qe e kemi prit
ne zemer çdo femije zjarr e drit

2x:
Nen moj nena ime loke heroin
bijt dhe bijat tua gezojn lirin

T'ulem ne gjunj t'them dy fjal
krenohem me ty nena Sal.
Per kete dite u flijove ti
ta dish lokja ime rritem ne liri

2x:
EEERDH kjo dite qe e kemi prit
ne zemer çdo femije zjarr e drit

3x:
Nen moj nena ime loke heroin
bijt dhe bijat tua gezojn lirin

1x:
EEERDH kjo dite qe e kemi prit
ne zemer çdo femije zjarr e drit

2x:
Nen moj nena ime loke heroin
bijt dhe bijat tua gezojn lirin


Ky tekst u dërgua nga BleonaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018