A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sami Pacolli

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sami Pacolli është një këngëtar i njohur. Më datë 19 Shtator 2016, Sami Pacolli publikon videoklipin "Nje Kujtim". Më datë 5 Shkurt 2018, Sami Pacolli publikon videoklipin "Ma Kthe Dashnin". Më datë 10 Janar 2019, Sami Pacolli publikon videoklipin "Një Dashni". Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kacho

Bekim Kastrati

B-King

Ardi (Ardian Hasaj)

Bekim Halili

Arjan Effecti

Nusran Fera

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Muhamer Duraku-Meli

Breaker G


Tags: Sami Pacolli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019