A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Samuela është një këngëtare e njohur. Më datë 23 Shkurt 2013, Samuela publikon videoklipin "Une Jam Ajo". Më datë 26 Qershor 2014, Samuela publikon videoklipin "Thesari Im", në bashkëpunim me Kokoshi. Më datë 22 Maj 2015, Samuela publikon videoklipin "Fjale I Ke"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shpresa

Stela Brahimllari

Entela Ilirjani

Gledis

Manushaqe Vata

Silvia Tafani

Irma Gurakuqi

Aida Hani

Liliana Kanina

Pegi Xhani


Tags: Samuela

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018