A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sanimete Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Sanimete Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 7 Shtator 2008, Sanimete Krasniqi publikon videoklipin "Pendohem Un Tash Per Ty". Në vitin 2015, Sanimete Krasniqi publikon albumin "Live 2015". Në vitin 2016, Sanimete Krasniqi publikon albumin "Live 2016". Më datë 8 Korrik 2018, Culimusik publikon videoklipin "Do Ta Kallim", në bashkëpunim me Sanimete Krasniqin. Në vitin 2018, Sanimete Krasniqi publikon albumin "Do Ta Kallim". Më datë 26 Shkurt 2019, Sanimete Krasniqi pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shemsie Gashi

Raimonda Kovaçi

Arbnore Kleçka

Sala Maloku

Majlinda Topanica

Drandofile Rama (Filja)

Xhemile Veselaj

Blerina Gashi

Remzije Strumcaku (Rema)

Valbona Spahiu


Tags: Sanimete Krasniqi

Krijo Një Kartolinë