A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Saranda Alija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Saranda Alija është një këngëtare e njohur. Në Qershor 2015, Saranda Alija merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2015 me këngën "Dashuri Ku Je?". Më datë 13 Prill 2019, Saranda Alija publikon videoklipin "Kodi I Dashurise". Muzika e këngës u punua nga Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Avni Qahili, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi). Videoklipi i kësaj kënge është finalizuar nga Oxygen Production, ku këngëtarja vjen mjaftë me shije dhe me një videoklip të mrekul...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Meda (Nurimeda Kamberi)

Luljeta Kuraja

Entela Ilirjani

Lili

Yllka Berisha

Zaide Misini

Sidorela Kelmendi

Sevi

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj


Tags: Saranda Alija, Saranda Aliu

Krijo Një Kartolinë